KLEIN DESIGN | (c) 2011  KLEIN DESIGN s.r.o.  | Újezd 202 , 783 96 Újezd | tel.: +420 603 824 531 | e-mail.: klein@razdva.cz
Úvod O nás Kuchyně Skříně Postele Kontakt Odkazy Prodejny obecně Jak poznat kvalitu Ceny kuchyní Férová záruka 50 měsíců Garance nejnižší ceny Návrh zdarma?
Jak jste se mohli dovědět z  informací o naší  společnosti mezi naše hlavní činnosti patří výroba  kuchyní. Jsme přímý výrobci kuchyní a neobchodujeme s  polotovary nábytku vyrobených jinými firmami. I  když je takové obchodování v dnešní době hodně  populární a některá kuchyňská studia tyto kuchyně  veřejně vydávají za své výrobky.   Naše rodinná společnost vyrábí veškerý nábytek  ve vlastích prostorech. Vyrábíme kuchyně  na  zakázku neboli na míru. U naší firmy  Vám  nebudeme nutit design ze sériové výroby ale jsme  připraveni vytvořit návrh Vaší nové kuchyně podle  vašich představ. Návrh Vám předvedeme v  počítačové vizualizaci, která je v současnosti  nepostradatelná . Samozřejmě vyrobíme nábytek i  dle projektu Vašeho architekta či designéra.  Materiály pro Vaši kuchyň  můžete volit z  obsáhlých vzorníků  výrobce EGGER.  Samozřejmostí je i nabídka spotřebičů  za nejlepší  ceny. Jak tedy postupujeme?  Po prvotním kontaktu s Vámi zjistíme jaký typ  kuchyně Vám může vyhovovat. Následně  vypracujeme vizualizaci, kterou při vzájemné  schůzce ještě doladíme podle Vašich potřeb a  přání.  Na tuto vizualizaci  vytvoříme cenovou  nabídku a pokud vám bude vše vyhovovat,  můžeme stanovit termín výroby a vy se můžete  těšit na novou kuchyň.   Zdá se vám to jednoduché?  O to se snažíme. 
Fotogalerie kuchyní KUCHYNĚ Kvalitní kuchyne za nízkou cenu?      Pouze od výrobce! Kuchyně obecně