KLEIN DESIGN | (c) 2011  KLEIN DESIGN s.r.o.  | Újezd 202 , 783 96 Újezd | tel.: +420 603 824 531 | e-mail.: klein@razdva.cz
Úvod O nás Kuchyně Skříně Postele Kontakt Odkazy Prodejny
Návrh zdarma?   I děti ví, že zdarma není nic a pokud to někdo  tvrdí, něco nehraje.  Samozřejmě solidní výrobce nemůže chtít po  zákazníkovi peníze při prvním kontaktu a navíc za  návrh, který má posloužit k výběru právě jeho  služeb.  Proto se na trhu objevují návrhy zdarma takového  typu, aby se vlk nažral a ovce zůstala celá. Takové  návrhy jsou zpracovány jednorázově, velmi rychle  bez ohledu na požadavky zákazníka a daného  prostoru. Hlavní je lákavá cena vyobrazeného  veledíla. Otázkou zůstává, zda takový návrh  potřebujete. Funkce takového návrhu je pouze pro  zjištění orientační ceny kuchyně, která navíc  nebude sedět s cenou u opravdového návrhu,  který se musí stejně vypracovat kvůli absenci  všech Vašich požadavků u prvního ”návrhu  zdarma”. Ovšem až po podpisu smlouvy. Na to  pozor! Ke zjištění orientační ceny může do značné  míry posloužit i fotogalerie realizovaných kuchyní s  uvedením cen všech položek realizace. Nebo  vzorové cenové nabídky s cenami důležitých  položek . Viz. Ceny kuchyní. 
obecně Jak poznat kvalitu Ceny kuchyní Férová záruka 50 měsíců Garance nejnižší ceny Návrh zdarma? Fotogalerie kuchyní KUCHYNĚ Kvalitní kuchyne za nízkou cenu?      Pouze od výrobce! Návrh zdarma?